Чим потішить ЗНО-2018?

Date: 19 жовтня 2017 о 15:41, Refreshed 19 жовтня 2017 о 15:51

Нормативно-правова база:

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533 «Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти»

2. Накази Міністерства освіти і науки України:

• від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.08.2017  за №1014/30882
  • від 19.09.2017 № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»
  • від 19.09.2017 №1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»
  • від 13.10.2017 № 1378 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році»

3. Складові ЗНО-2018

• Основні дати ЗНО - 2018 року:
  1. реєстрація з 06 лютого до 19 березня 2018 р.
  2. основна сесія з 22 травня до 13 червня 2018 р.
  3. додаткова сесія – 2-11 липня 2018 р.
  • Предмети ЗНО для вибору: українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
  • Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускника зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) у 2018 році для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.
  • Проходження ЗНО з української мови і літератури є обов’язковим для студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіти, з метою отримання результату для зарахування державної підсумкової атестації з української мови.
  • Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.
  • Вперше абітурієнти, які проходитимуть ЗНО з іноземних мов, матимуть можливість виконати частину тесту «Розуміння мови на слух» (аудіювання).
  • Для участі в конкурсі для навчання у ВНЗ України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2016, 2017 та 2018 років (крім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).
  • Результати з іноземних мов приймаються до розгляду приймальною комісією лише у Сертифікатах 2018 року.
  • Абітурієнти матимуть право подати до семи заяв (на місця державного та регіонального замовлення) не більше ніж із 4 спеціальностей (п.1 р.VI Умов прийому)

4. Підготовка до ЗНО – 2018

1. Пробне тестування

Наказ УЦОЯО від 13.10.2017 р. №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році»

Календар пробного ЗНО у 2018 році

Реєстрація з 09 до 31 січня 2018 року

Дні проведення:

24 березня 2018 р. - українська мова і література;

31 березня 2018 р .- англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, математика, історія України, фізика, біологія, хімія, географія.

• Реєстрація учасників здійснюватиметься через мережу Internet на сайті ЛРЦОЯО  http://www.lvtest.org.ua
    1. Тренувальне он-лайнове тестування на сайті Львівського РЦОЯО www.lvtest.org.ua:
  • це тестові завдання попередніх років, укладені тематично;
  • безкоштовна участь.
    1. Матеріали на сайті ЛРЦОЯО:  «Програми ЗНО 2018»,  «Підготовка до ЗНО-2018» , «Тести ЗНО минулих років»

Джерела офіційної інформації:

• www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.
  • www.lvtest.org.ua–сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
  •  (032)2422660 – телефон гарячої лінії Львівського регіонального центру                            оцінювання якості освіти.