Новини проекту
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 263 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82


Докладніше - https://e-schools.info/news/239


Освітньо-виховна діяльність в ліцеї "Лідер"

Дата: 22 вересня 2017 о 16:15, Оновлено 23 листопада о 12:57
Автор: Колоїз Т. Г.

"Україна без корупції"

Учні Сарненського районного ліцею "Лідер" з вчителем мистецтва Дубовик О.Ю. взяли участь в обласному конкурсі дитячого малюнку "Україна без корупції"

ДО ДНЯ

ГІДНОСТІ та СВОБОДИ 2020

Відеоролик до Дня Гідності та Свободи презентували учні 11-В кл. (Кл. керівник Симончук С.Д.)

________________________________________________________________________________________________

«Гідність у дії» - під такою назвою пройшла виховна година у 10-Г класі (кл.кер.Рибачек С.І.). Учні вчилися керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках, аналізували події історії України пов’язані із Днем Свободи та Гідності.

  

 

 

_______________________________________________________________________________________________

20 листопада 2020 року в 10-А класі (кл.керівник Майданець Н.С.) відбулась виховна година присвячена Дню Гідності та Свободи «Що означає бути гідним?»

Мета: сприяти усвідомленню учнями понять «гідність», «людська гідність», «особиста гідність», значимості гідної поведінки, прагнення до особистісного зростання для життєвого благополуччя. Навчити дітей ідентифікувати почуття власної гідності; дати можливість відчути вагомість своїх переконань та життєвих цінностей; сприяти формуванню навичок впевненої поведінки та усвідомленого бажання до змін; аналізувати особистісний потенціал учасників для самовдосконалення, саморозвитку; показати шляхи особистісного зростання.

 

_____________________________________________________________________________________________

18 листопада 2020 року в 11-А класі пройшла онлайн виховна година присвячена Дню Гідності та Свободи.

Тема. Гідність у маленьких вчинках.

Мета: показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Пояснити, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін; розширити знання учнів про власну країну вшанувати патріотизм і мужність громадян-учасників Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років; виховувати в учнях почуття патріотизму, національної самосвідомості, гідності та громадянської активності, любові до рідної країни; розвивати бажання стати гідними громадянами України; почуття гордості за свою Батьківщину, усвідомлення себе відповідальним за долю своєї держави.

Також відбулася онлайн виховна година у 8-В класі на тему "День Свободи та Гідності."

Виховні години

до Дня толерантності

Міжнародний День терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995р. з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

17 листопада 2020р. в 11-Д класі (кл.кер.Любиш М.М.) проходила година, присвячена Дню толерантності. Учні досліджували значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріплювали знання про її компоненти, використовуючи історичні факти, афоризми видатних людей.

За допомогою вправ «Біла ворона», «Килим ідей» ліцеїсти склали анкету з проблемами сучасної молоді та способами їх вирішення, із задоволенням аналізували запропоновані їм ситуації. По завершенню виховної години учні побудували «сходинки толерантності» та прокоментували їх.

Ми надіємось, що прийде час і свята «День толерантності» не буде, точніше він буде кожен день, і всі люди будуть шанобливо відноситися один до одного, ніхто нікого не буде ображати, і всі навчаться домовлятися, а не конфліктуватимуть, сваритимуться, воюватимуть.

___________________________________________________________________________________________

У 9-А класі була проведена година спілкування «Планета толерантності».

Мета: узагальнити знання учнів про поняття «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми.

_________________________________________________________________________________________

Для учнів 9 Б класу було проведено виховний захід на тему «Толерантність у сучасному світі». 

Мета заходу: навчити учнів пояснювати поняття «толерантність»; розповідати про значення толерантності в житті людей та в демократичному суспільстві; засвоїти звички толерантної поведінки.  

Учні виконали інтерактивну вправу «Ліміт людяності», переглянули відеомультфільм про толерантність та пройшли онлайн тестування на рівень власної толерантності.

За допомогою виховного заходу, учні познайомилися із різноманіттям людей, власними лімітами толерантності та дізналися, чи слід розвивати навички людяності.

______________________________________________________________________________________________

Відбулася виховна година у 10-Г класі на тему «Вчимося толерантному спілкуванню». (Кл.керівник Рибачек С.І.)

Мета: показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріпити знання учнів про компоненти толерантності, розуміти і поважати один одного, удосконалювати вміння толерантного спілкування.    

День української писемності та мови

Медіацентр ліцею "Лідер" представляє...

Радіодиктант 2020

Щороку 9 листопада відзначається День української писемності та мови. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця.

З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м за рахунком.

Сьогодні  учні та педагоги Сарненського районного ліцею «Лідер», як завжди,  долучилися до написання диктанту, автором якого є Іван Малкович, щоб перевірити знання з мови.   

ФОТОЗВІТ

14 жовтня, Україна святкує День захисника та День Українського козацтва, а також чергову річницю створення УПА. Крім того, віряни також відзначають День святої Покрови Пресвятої Богородиці.  У ліцейській родині теж долучилися до відзначення свят унікального жовтневого дня:
 1. 11-Б кл. організував бесіду за круглим столом " День Українського козацтва"
 2. 11-А кл. провів  годину спілкування " Слава незламним захисникам". 
 3. 11-В кл. побував на уроці звитяги «ОУН УПА – борці за незалежність чи карателі»
 4. 10 кл.  на уроках історії  слухали інфохвилинки « Визначні чотири свята жовтня»
 5. 9-А,Б кл підготували годину спілкування "Свято Покрови і День українського козацтва",
 6. 8-Б класі була проведена година спілкування "Ми роду козацького діти".
 7. 8-В клас мав змогу бути на уроці мужності " Пам'ять про минуле".
 8. 10-ті класи побували у заочній мандрівці у козацькі часи.
Пам'ятаймо, що ідея козацтва жива донині. У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує в українців патріотизм, національну свідомість, почуття гордості  та нестримне бажання жити у вільній незалежній країні.


У 8-В класі відбулася зустріч з Інспектором зв'язків з громадськістю ВОНС в м.Сарни лейтенантом поліції - Оксаною Миколаївною Рабош. 

Екскурсія до музею

24 вересня учні ліцею з вихователем Конончук Л.С. відвідали Сарненський історико-етнографічний музей. Ліцеїсти мали змогу побачити та почути про магію символів і знаків в орнаментах у вишивці від давніх часів до сьогодення, техніки поліської вишивки "білим по білому", "занизування", "хрестиком", "гладдю".  

Олімпійський урок у ліцеї

(вересень 2020)

ФОТОЗВІТ

Вітаємо переможців конкурсу!!!

Про визначення переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 15.11.2019 № 1/9–711 «Про організацію ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти» та за підсумками роботи комісій із захисту науково-дослідних робіт  рішенням журі ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства було  визначено переможців ІІ етапу Конкурсу, серед яких є учні та педагоги нашого навчального закладу.

Дистанційне навчання під час карантину

12 березня у ліцеї "Лідер" відбулося навчання педагогічного колективу з питань запровадження дистанційного навчання під час картантину

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/73025

Шевченківські дні у ліцеї

У ліцеї «Лідер» пройшли Шевченківські дні, протягом яких учні виготовляли лепбуки «Чому читати Шевченка модно?». Учні 9-А класу для ліцеїстів провели квести «Чи знаю я Шевченка?», а члени гуртка під керівництвом Рибачек С.І. підготували музично-драматичну композицію «Об’єднаймося ж брати мої»

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/72780

Конкурс колективів екологічної просвіти

5 березня 2020 року з метою підвищення рівня еколого-просвітницької  діяльності  та природоохоронної діяльності учнів у Сарненському будинку дітей та молоді відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти. Тематика виступів «Країні юннатії 95». Серед учасників конкурсу цікавий та яскравий виступ представила наша команда «Еко - лідер», яка посіла 1 місце.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/72437

Всеукраїнська олімпіада "На урок"

Учні ліцею "Лідер", під керівництвом вчителів інформатики, в період 24.02-28.02,  долучилися до всеукраїнської інтернет-олімпіади «НА УРОК». Це цікавий інтерактив для учнів.

Олімпіада суттєво відрізнялася від типових конкурсних заходів, адже було створено рівні умови для всіх учнів. Всі мали унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

Фото https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/72148

Математика – гімнастика розуму

Саме під таким гаслом ліцеїсти поспішали на ярмарок «Математичні витребеньки», який відбувся 28.02.2020 р. Команда учнів 10-Б класу презентувала 8 торгових яток, на яких можна було придбати солодощі в обмін на свої знання і вміння з математики.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/72035

День фізики

Вчителем фізики Кудіновою Ю.В. було проведено в рамках «Дня фізики» проект «Фізика в іграшках» у 8 та 9-их класах. Учні мали можливість на перервах продемонструвати дитячу іграшку та пояснити принцип її дії з погляду фізики. Ліцеїсти перетворили звичайні перерви на цікаву, різноманітну, розвиваючу ігротеку.

Для учнів 10 та 11-их класів було організовано вечірній кінозал, де безпосередньо ліцеїсти мали змогу переглянути фільм «Всесвіт Хокінга».

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/71703

Вітаємо!!!

Брейн-ринг до Дня Інформатики

Сьогодні  до дня інформатики у школі між учнями 8 класів був проведений інформатичний брейн-ринг. Метою заходу було активізувати пізнавальну діяльність учнів, навчити застосовувати набуті знання в нестандартній ситуації, підвищувати в учнів інтерес до предмету, навчальної діяльності,  розвивати кмітливість, винахідливість, пам'ять, логічне мислення, здоровий дух суперництва та співробітництва, виховувати в учнів такі риси характеру як пильність, дисциплінованість та  формувати почуття відповідальності за прийняття рішення.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/71442

День безпечного інтернету

До дня безпечного інтернету учні 9-тих класів,  під керівництвом вчителів інформатики Тишкової А.Л та Зозюк К.Л., долучилися до онлайн-уроку «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати» від програми Мережних академій Cisco, провідних університетів країни та Кіберполіції за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Учні переглянули доповіді експертів:

 1. «Як хакери захищають Інтернет»

Спікер: Олексій Барановський,  доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”.

 1. «Хацкери, або як обманюють халявщиків в Інтернеті»

Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності “Кібербезпека”,  Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

 1. «Небезпеки кіберпростору»

Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Одразу після цього склали онлайн тест та отримали доступ до курсу Мережної академії Сisco “Вступ до Кібербезпеки”.

Також взяли участь у конкурсі «Основи кібербезпеки» від освітньої платформи «Всеосвіта», який є важливим для школярів, адже мало вміти працювати в Інтернеті. Потрібно працювати безпечно. Питання конкурсу змусили задумуватись, аналізувати та критично оцінювати інформацію. Отже, крім необхідних знань, були здобуті й корисні навички.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/71439

Тренінг "Пізнаємо себе, пізнаємо світ - досягаємо успіху"

21 лютого в закладі відбувся тренінг для учнів старших класів "Пізнаємо себе, пізнаємо світ - досягаємо успіху", представниками РОІППО кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти, Регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАП України. Метою тренінгу було спонукати старшокласників до самопізнання та саморозвитку, формування у молоді принципового мислення, в тому числі - латерального, розкриття можливостей емоційного інтелекту, що дасть їм змогу долаючі труднощі, існуюючі стереотипи і комплекси, докорінно змінити якість життя, світосприйняття і досягти успіхів як у особистому житті так і в професійній діяльності.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/71007

21 лютого - Міжнародний день рідної мови в ліцеї

Ліцеїсти пишуть диктант

Писати диктант рідної мови - це свідчить про те, що людина перебуває у центрі всіх культурно-суспільних подій. Вона відчуває любов до рідного слова, любов до Батьківщини, до всього прекрасного, що створив кожний етнос протягом віків.

Уміння правильно розмовляти та писати, активно використовувати мовні знання, творчо застосовувати їх відповідно до мети й обставин спілкування свідчить про всебічний розвиток особистості, яка вчиться впродовж життя.

Години спілкування, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення людської, громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності в 9-А класі було проведено виховну годину "Молитва лине в небеса..."

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/70950

___________________________________________________________________________________________

Учні 11-В класу вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, розказували про героїзм українських захисників. Виготовили паперові янголи із надписами імен, тих хто загинув, розповідали їхні життєві історії, та розмістили їх на дошці пам'яті.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/70951

___________________________________________________________________________________________

Події 2014 року сколихнули весь світ, не залишили байдужими і учнів 11-А класу. ліцеїсти згадали усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, і прийшли до висновку: хай пам*ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Фото за посиланням https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/70952

___________________________________________________________________________________________

20 лютого у 10 - Г класі відбулася виховна година, присячена до річниці Дня Героїв Небесної Сотні. На занятті з дітьми згадали події, що передували Революції Гідності і згодом переросли в протистояння народу і влади. Переглянули відеофрагменти подій листопада - лютого 2013-2014 рр. основну увагу приділили причинам Революції Гідності. Згодом провели аналогію з сучасним станом України, настроями у суспільстві, соціальним станом населення.

____________________________________________________________________________________________

Їх називали Небесною сотнею – українців, які загинули в києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

У Сарненському районному ліцеї «Лідер» відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання  учнів у національно-патріотичному дусі.

Учні 10-Д (класний керівник Любиш М.М.) організували та провели інформаційний захід «Герої не вмирають… Просто йдуть..». «Мільйони українців віддали своє життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!», підсумували ліцеїсти. «На варті наших душ Небесна Сотня», - так закарбувалися у пам’яті учнів ще одна сторінка історії держави. Слава Україні! Героям Слава!

Фото https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/70954

Відвідання виставки "Восьме чудо світу"

20 лютого 2020 року педагогічні працівники Сарненського районного ліцею  "Лідер"  відвідали виставку мікромініатюр «Восьме чудо світу!», яка проходила у Сарненському історико-етнографічному музеї. Автором експонатів виставки є Володимир Едуардович Казарян, який за 40 років створив понад 600 мікромініатюрних витворів. Мікромініатюри створені з слонової кістки, мурмуру, бурштину, основами для яких служать людська волосина, макове зернятко, вушко голки та ін. Експонати можна було розглянути тільки у мікроскоп. За 35 років виставка мікромініатюр Володимира Казаряна побувала у 64 містах світу.

Більше фото https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/70661#

Зйомки відеоролика у ліцеї

В рамках проекту "Підвищення компетенцій демократичного громадянства через формальне, неформальне та інформальне навчання" та з метою популяризації нової форми роботи з учнями "Науковий пікнік" 7 лютого в закладі працювала знімальна група у складі відеооператора та журналіста. Результат роботи - рекламний відеоролик про проведення наукового пікніка в ліцеї "Лідер". Дякуємо за співпрацю педагогам Мороз Л.Ф., Кудіновій Ю.В., Хращевській Л.С., Лежавській О.М., Басовій О.М., Майданець Н.С., Конончук Л.С.

Більше фото https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/69628#

Відвідання виставки "Ретро-радіо"

Учні 8-Б класу відвідали презентацію виставки "Ретро-радіо", яка відбулася в Сарненському історико-етнографічному музеї. До уваги відвідувачів були представлені експонати півсотні радіоприймачів різного віку і з різних куточків світу з приватної колекції Павла Тарасовича та фондів Рівненського обласного краєзнавчого музею та півсотні радіоприймачів з фондів Сарненського музею.

Урок – реквієм «Під Крутами сніг і пронизливий вітер – у січні голосить, ридає, гуде»

Трагічні сторінки історії. І ми, молодь ХХІ століття, маємо свято берегти в пам’яті. Саме до такого висновку прийшли учні 11-А класу під час проведення уроку – реквієму «Під Крутами сніг і пронизливий вітер – у січні голосить, ридає, гуде». Ліцеїсти під час перегляду історичних відеофрагментів  пригадали не лише причини загибелі українських студентів під Крутами, а й їхні імена, спробували від свого імені написати клятву випускників, а на завершення зробили флешмоб «Пам’ятаємо і дякуємо»

День Соборності у ліцеї

Щороку, 22 січня, українці святкують День Соборності. Ця дата символізують день об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу, Акт злуки відбувся в 1919 р. З метою патріотичного виховання школярів та розвитку їхньої історичної обізнаності вчитель Любиш М.М. разом з учнями 10-Д класу підготував цікаву вікторину «Ми діти твої, Україно!». Учасники інтелектуального змагання читали різні запитання трьох рівнів складності.

Захід пройшов в атмосфері дружби, єдності, патріотизму, весело та цікаво!

Урочиста академія  "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

22 січня учні 11-х класів провели Урочисту академію "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг" для учнів 8-9 класів, з метою відзначити 101 річницю Акту Злуки УНР і ЗУНР. Весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. 

Відбулася інсценізація притчі, переглянуто відео, а також єднання всіх учасників заходу.

Одна Батьківщина, і двох не буває,

Місця, де родилися, завжди святі.

Хто рідну оселю свою забуває,

Той долі не знайде в житті.

Більше фото https://sarny-lyceum.e-schools.info/photoalbum/67607#

Круглий стіл: "Особливості новорічно-різдвяних свят на Поліссі"

24 грудня учні 11 - Б класу (Класний керівник Басова О.М.) спільно з Сарненським історико-етнографічним музеєм провели круглий стіл: "Особливості новорічно-різдвяних свят на Поліссі"

День Святого Миколая у ліцеї

У ліцеї розпочалися різдвяні свята. Головним гостем був Святий Миколай з вітальною промовою та сюрпризом для учнів ліцею.

Презентація золотої колекції домашньої бібліотеки

5 грудня відбулась презентація золотої колекції домашньої бібліотеки. Учні 8-11 класів презентували унікальні екземпляри книг з родинної бібліотеки. Дякуємо Кутас Кірі, Міхновій Дарині, Яковець Вероніці, Жилко Вікторії, Куліш Анастасії, Павлюк Роксолані, Нікітчук Катерині, Новак Софії і Омеляновій Анастасії за активну участь у підготовці презентації книг з домашньої бібліотеки.

Згідно з планом роботи у ліцеї розпочато декаду годин спілкування до Дня Гідності.

13 листопада учні 11-А класу пригадали трагічні сторінки історії, розпочаті 21 листопада, коли здійснилася революція людської Гідності. Випускники висловили думки щодо подальшої долі України і одночасно зайняли позицію, що з гідністю нестимуть свою культуру та традицію, бо ми – єдина нація. Наш шлях – до європейських цінностей. Ми збережемо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.

Навчання надання першої домедичної допомоги

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Учні та педагоги Сарненського районного ліцею «Лідер» долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який щорічно проводять до Дня української писемності та мови. Цьогоріч конкурс проводиться вже дев’ятнадцятий раз і в ньому беруть участь українці – прихильники, знавці української мови по всьому світу. Ми раді і горді, що теж взяли участь у цьому чудовому національному проєкті.

Зустріч із спеціалістом Центру зайнятості

Тиждень безпеки

У Сарненському районному ліцеї "Лідер" згідно з річним планом роботи проведено з 22 по 25 жовтня 2019 року Тиждень безпеки, під час якого учні 8 класів мали можливість взяти участь у конкурсі малюнків "Я у безпечному просторі" та у вікторині "Моя безпека".

Для учнів 8-9 класів було проведено диктанти із серії "Надзвичайні ситуації", під час написання яких учні мали можливість не лише познайомитися із діями при надзвичайних ситуаціях, а й перевірити знання з рідної мови.

За участі медичної сестри на уроці "Основи здоров'я"  діти практично вправлялися у наданні першої долікарської допомоги.

Цікавою та повчальною була зустріч із представниками патрульної поліції, які не лише провели навчання з безпеки дорожнього руху, а й показали функції поліцейської машини. Адміністрація ліцею дякує організатору Тижня Безпеки, учителю "Основ здоров'я" Зіневич О.П. за високий рівень проведення.

Науковий пікнік

Нам разом на землі жити,

Любити і мріять, будувать, творить,

Щоб зберегти її, ми мусим щось робити,

Ми мусим діяти - не тільки говорить.

Що можу я? Один - мізерно мало,

Та разом - сила чимала.

Від кожного залежить, щоб не стала

Вже завтра іншою Земля

Хорошу команду вирізнє єдність. "Ми" - завжби більше, ніж "я".

Так у сучасному світі здатність діяти в команді, безсумнівно, є однією з найбільш вагомих якостей людини поряд з надійсністю, готовністю допомогти, чуйністю, широтою поглядів, терпінням і самоповагою.

Кожен ліцейський клас - це маленьке суспільство, а вся ліцейська сім'я - це маленька країна, у якій є свої закони, звичаї, традиції та особливий командний дух.

Якщо ми навчимося вже сьогодні діяти в команді, то завтра зможемо працювати на благо України, розбудовувати та збагачувати свою Батьківщини. Тому наша зустріч присвячена саме командоутворенню

2018 н.р.

2016-2017 н.р.

Протягом листопада 2016р. в ліцеї відбувалися унікальні заходи: воркшоп «Крила свободи», які проводили представники батьківської громади. Воркшоп - навчальний захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Дослівний переклад терміну - «робоча майстерня». Отже, це майстер-клас з найрізноманітніших ремесел.

Дякуємо нашим батькам:

Морозюк О.Є., Степчук Т. О., Янцевич В.І., Назарець Р.Д., Кичану О.С., Барановій В.Є., Оверчук Т.В., Костюк Г.Г., Дудинець О.І., Кошляк О.Г., Абрамович О.І.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.