Новини проекту
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 263 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82


Докладніше - https://e-schools.info/news/239


Дистанційне навчання

Дата: 13 березня о 09:32, Оновлено 18 червня о 17:54

Лекції

всесвітня історія 8 клас

історія України 8 кл

Всесвітня історія 9 кл

історія України 9 кл

історія України 10 кл

всесвітня історія 10 кл

право 9 кл

тренувальні тести

Питання для самоконтролю

Історія України 8 кл / Всесвітня Історія 8 кл / Історія України 9 кл / Всесвітня істоія 9 кл / Основи правознавства 9 кл

Історія України 10-Г / Всесвітня історія 10-Г / Україна і світ 10-Д / 

Фото результатів скидати на вайбер Валентині Артемівні +380507244240

Н А К А З

23.03.2020 р.                             м. Сарни                                      № ___

Щодо окремих питань організації освітнього процесу

у Сарненському районному ліцеї «Лідер»

під час карантину

Згідно з частиною четвертою статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2020 року № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та виконання Освітньої програми закладу

НАКАЗУЮ:

1. Залишити структуру навчального року незмінною (весняні канікули з 23 по 29 березня 2020 року). Організаційні заходи щодо закінчення навчального року відтермінувати до окремих рекомендацій Міністерства освіти і науки України. 

2. Продовжити до закінчення карантину організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет. 

3. Заступнику директора Карп’юк Г.П.:

3.1. Запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи вчителів.

3.2. Забезпечити виконання вчителями, вихователями іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо).

3.3. Організувати проведення занять педагогами за допомогою дистанційних технологій.

3.4. Розклад занять та робочі години на час дистанційного навчання максимально наблизити до звичайних.

3.5. Обліковувати робочі години вчителів, які ведуть дистанційне навчання, відповідно до навчального навантаження та розкладу занять із зазначенням форми роботи (онлайн-консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо) в електронному журналі з наступним перенесенням в класний журнал.  Додаток

3.6. Заступнику директора Крат Н.В. провести облік уроків які проводили учителі  по вакансії  згідно тарифікації: Дибач Т.А.  – 3 год, Іщук О.Р. – 2 год,  Карп’юк Г.П. – 7 год,  Колоїз Т.Г. – 4 год,  Крат Н.В. – 4 год, Кудінова Ю.В. – 2 год,  Мороз Л.Ф. – 2 год Подати в бухгалтерію ліцею на розрахунок в травні місяці за фактично вичитані години. 

3.7. Розробити заходи щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

3.8. Скласти плани підвищення кваліфікації (переважно на онлайн-платформах) вчителів ліцею у 2020 році (порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 800).

3.9. Проведення запланованих нарад, педагогічної ради здійснювати дистанційно з використанням Інтернет-платформи ZOOM.

3.10. Організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями навчальних програм, Освітньої програми закладу.

4. Учителям-предметникам:

4.1. Здійснювати виставлення оцінок в електронному журналі відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі із зазначенням тематики навчального матеріалу, домашніх завдань, форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо), враховуючи, що навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.

4.2. Не перевантажувати учнів домашніми завданнями у канікулярний період.

4.3. Скласти індивідуальні плани роботи в кожному класі згідно календарних планів роботи та рекомендацій дирекції ліцею. 

5. Відтермінувати заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів у друкованому вигляді, до нормалізації епідеміологічної ситуації.

6. Затвердити заходи щодо виконання працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи (розроблення індивідуальних планів професійного розвитку, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо).

7. Класним керівникам: 

7.1. Провести інструктаж батьків та учнів щодо організації дистанційної форми навчання під час карантину та надання роз`яснювальної інформації щодо виконання завдань дистанційної форми навчання у Viber i Telegram групах та соціальній мережі Facebook.

7.2. Організувати реєстрацію ліцеїстів у онлайн групах.  Проводити онлайн консультації з учителями, ліцеїстами, батьками з питань дистанційного навчання.

8. Завгоспу школи Радьку А.М.:

1. Перевести технічний персонал в режим чергування, щоб забезпечувати життєдіяльність закладу.

2. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у приміщенні школи.

3. Посилити охоронний та контрольно-пропускний режим. Не пропускати в будівлю закладу відвідувачів та працівників закладу без дозволу адміністрації або відповідно до затвердженого графіка роботи непедагогічних працівників.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор  ліцею                                         Колоїз Т.Г.

З наказом ознайомлені                               Карп’юк Г.П.

Крат Н.В.

Радько А.М.

Н А К А З

23.04.2020 р.               м. Сарни                      № ___

Про  затвердження рішення 

педагогічної ради від 23.04.2020

На основі ухваленого рішення педагогічної ради протокол № 05 від 23.04.2020 року,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рішення педагогічної ради № 05 від 23.04.2020. «Про організацію завершення навчального 2019-2020 року в умовах дистанційного навчання»

2. Продовжити освітній процес в ліцеї в умовах дистанційного навчання з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному та фізичному перевантаженню учнів.                                                                 . 

 - Робота за принципом перевернутий клас або змішаного навчання (теоретичний матеріал дається на самостійне опрацювання дітям, а практичне завдання перевіряється дистанційно).

-      Організація онлайн-консультацій вчителів.

-      Надання учням планів уроків для самостійного опрацювання (прочитай параграф, дай відповідь на запитання, подача теоретичного матеріалу через ілюстративне чи графічне зображення, лінк та відео для перегляду, check-list для закріплення знань і творче завдання, виконання якого дистанційне). 

                                                                                        Педколектив, до кінця н.р.

3. Забезпечити всім учням ліцею доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформації. 

Педколектив, до кінця н.р.

4. Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання. 

                                                 Педколектив,до 25.05.2020р.

5. Завершити оформлення шкільної документації, заповнення класних журналів, табелів навчальних досягнень учнів, особових справ учнів, свідоцтв про здобуття базової середньої освіти після послаблення карантинних обмежень.

6. Розробити та затвердити графік видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з дотриманням протиепідеміологічних вимог. 

Карп’юк Г.П., до 02.06. 2020р.

7. Учням 8-х,10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, надіслати копії табелів навчальних досягнень електронною поштою.

Класні керівники, до 15.06.2020р.

8. Організувати на початку 2020-2021 н.р. в 8-11 кл. проведення вхідного оцінювання учнів за попередній рік.

Карп’юк Г.П., вересень 2020р. 

9. Передбачити під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 н.р. суттєве збільшення навчального часу на коригування навчального матеріалу за попередній рік. 

Дирекція, вчителі, серпень 2020р.

10. Фіксувати результати оцінювання навчальних досягнень учнів в електронному щоденнику. Оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим.

 Учителі, постійно

11. Оптимізувати кількість робіт, які підлягають поточному оцінюванню та фіксації в електронному журналі, з метою уникнення перевантаження учнів. 

Дирекція, вчителі

12. Учні 9-х класів у 2019-2020 н.р. звільнені від державної підсумкової атестації. У свідоцтві про здобуття базової середньої освіти робиться запис                                     " Звільнений (а)" Наказ МОНУ від 30.03.2020 № 463.

Карп’юк Г.П., класні керівники 9-х класів

13. ДПА у формі ЗНО учні 11-х класів складають відповідно до календарного плану підготовки та проведення ЗНО 2020 р. зі змінами, наказ МОНУ від 06.04.2020р № 480.

Карп’юк Г.П., класні керівники 11-х класів

14. Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти учні 11-х класів отримають після проходження ДПА.

Карп’юк Г.П., класні керівники 11-х класів

15. Затвердити список випускників на нагородження медалями: 

          Золотою медаллю:

                                             Макаревич Ольга - 11-А клас,

                                             Савелькіна Вікторія - 11-В клас, 

           Срібною медаллю:

                                              Новак Катерина - 11-А клас, 

                                              Галащук Іванна - 11-А клас,

                                              Гаврильчик Вікторія 11 –В клас,   

                                              Гольонко Ангеліна 11 –В клас.

16. Подати у відділ освіти Сарненської РДА  журнали випускників претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями за 10-й та 11-й класи. 

Карп’юк Г.П. до 15.05.2020р.

17. Завершити освітній процес в ліцеї   "Лідер"   в умовах дистанційного навчання у 8-11 класах 28 травня 2020 року. 

18. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                 Т.Колоїз


Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.