РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?
Всього 263 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82

Докладніше - https://e-schools.info/news/239

STEAM - освіта в ліцеї

Дата: 15 березня 2018 о 12:43, Оновлено 13 червня о 14:16

Примітка. Для переходу натисніть на картинку

STEAM - освіта в Сарненському районному ліцеї "Лідер"

Демократична школа: простір освітніх можливостей (Колоїз Т.Г.)

Другого березня Тамара Гнатівна Колоїз, директор ліцею та вчитель фізики і астрономії Юля Віталіївна Кудінова презентували досвід організації та проведення наукового пікніка та розкрили можливості упровадження STEM-орієнтованого підходу до навчання в ліцеї «Лідер» на Всеукраїнському фестивалі «STEM-весна – 2020» у Рівненській області, відкриття якого відбулось в РОІППО.
Тамара Гнатівна звернула увагу присутніх на те, що з метою популяризації науки та напрямів STEM-освіти в жовтні цього року в Сарненському районному ліцеї «Лідер» пройшов науковий пікнік «Марш за науку» (едутеймент – наука у формі забави).
Науковий пікнік в місці /ScientificFun- це коли ви просто гуляєте по вулиці Технічній та раптом зустрічаєте біля гуртожитку ліцею десятки молодих ентузіастів, які розповідають і, головне, показують вам, що світ науки цікаво, небуденно й незабутньо! Декілька годин спілкування, демонстрацій експериментів, прикладних проявів нових знань. Близько трьохсот прихильників наукових досліджень були активними учасниками різноманітних експериментів на 20 локаціях.
Змістовню також була презентація «STEM-проекти в ліцеї «Лідер»: від ідеї до втілення», яку провела Юлія Віталіївна та наголосила, що пікнік – це інтерактивний експеримент для всіх бажаючих, тому що відбувається на свіжому повітрі. Ідея в тому, що наука навколо нас. На науковий пікнік були запрошені молоді експериментатори, дослідники, науковці, які разом з вчителями та ліцеїстами розповідали і показували відвідувачам те, чим вони займаються.

Відкриття фестивалю «STEM-весна 2020» надовго запам’ятається позитивними враженнями, обміном думками, щодо напрацьованого досвіду у галузі STEM.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.