Зустріч з представниками центру надання безоплатної вторинної правової допомоги

Date: 1 грудня 2017 о 10:09, Refreshed 1 грудня 2017 о 10:46

29.11.2017 року на виконання Меморандуму про співпрацю та в рамках Всеукраїнської програми “Демократична школа” директор Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Павлюк провів тренінг для учнів Сарненського районного ліцею “Лідер” на тему “Права людини та їх захист”. Спочатку ліцеїсти дізналися про три групи прав, зокрема такі як : особисті, соціальні, культурні та про обов'язки, що закріплені у Конституції України . Далі дітям було запропоновано поділитися на дві команди та закріпити отримані знання на практиці. Також, учні були проінформовані про основні кримінально - карані правопорушення, які передбачені чинним Кримінальним кодексом України та посягають на права та свободи громадян і навчилися їх розрізняти переглянувши відповідні мультимедійні матеріали. Кожному ліцеїсту була вручена пам'ятка про захист своїх прав “Твої права - твій захист”, а також прозповсюджено буклети на тему: "Вимагають хабара за іспит чи навчання?", "Не знаєш як вирішити спір?".

Нагадуємо, що Сарненський районний ліцей “Лідер” є у часником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа”, яка реалізовується Європейським центром ім. Вергеланда у співпраці із Міністерством освіти і науки України та Ради Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. На виконання даної програми 1 вересня 2017 року Сарненський місцевої центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Сарненський районний ліцей “Лідер” уклали Меморандум про співпрацю та реалізацію даного проекту шляхом проведення спільних правопросвітницьких заходів, тематичних семінарів, лекцій та інше.

P.S. Щиро вдячні нашим партнерам, Сарненському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема М.Павлюку та А.Харченко за співпрацю та гарні відгуки.

Матеріали використані