Інформація для випускників від РДГУ!

Date: 21 березня 2018 о 13:51

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Розпочався доконкурсний відбір вступників на навчання на спеціальності: 014.13 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)» та

014.11 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)»

у формі творчих заліків

Складання творчого заліку є обов’язковою умовою допуску до участі в конкурсі вступників на зазначені спеціальності.

Творчі заліки у Рівненському державному гуманітарному університеті проводяться відповідно до програм, розпочинаються у лютому 2018 року і завершуються не пізніше останнього дня прийому заяв та документів згідно з розкладом.

Реєстрація на участь у творчих заліках відбувається у каб. 8 (вул. С. Бандери, 12).

Під час реєстрації вступники подають:

- заяву на ім'я ректора;

- кольорову фотографію 3х4 см;

- копію паспорта або іншого документа, який засвідчує особу;
- копію документа про повну загальну середню освіту з додатком до нього (за наявності) або довідку освітнього закладу про навчання.

Після проходження заліку вступникам видається довідка, яка надає право брати участь у конкурсі на основі сертифікатів ЗНО чи вступних іспитів.

До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, талановитих творчих молодих людей, які планують здобути якісну професійну освіту

З метою розвитку освітнього, інноваційного, професійного потенціалу країни, пошуку та підтримки обдарованих дітей і створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, якомога ширшого залучення учнівської молоді до професійно-орієнтованого навчання

Рівненський державний гуманітарний університет

проводить

Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2018 році:

• 014.04 «Середня освіта (Математика)»,
  • 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»,
  • 014.07 «Середня освіта (Географія)»,
  • 014.08 «Середня освіта (Фізика)»,
  • 014.09 «Середня освіта (Інформатика)»,
  • 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»,
  • 015.10 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)»,
  • 015.15 «Професійна освіта (Охорона праці)»,
  • 091 «Біологія»,
  • 101 «Екологія»,
  • 104 «Фізика та астрономія».

Регламент олімпіади:

1. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
  2. Реєстрація учасників Олімпіади проводиться через на сайт http://olimp.rshu.edu.ua/   до 21 квітня 2018 року.
  3. Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.
  4. Перший дистанційний тур проводиться 21 квітня 2018 року через Інтернет. Учасники ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті http://olimp.rshu.edu.ua/, та розв’язують їх. Надсилання розв’язків та їх перевірка може здійснюватися або автоматично в режимі реального часу, або відразу після завершення змагання. В останньому випадку результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.
  5. Другий очний тур проходить 5 травня 2018 року безпосередньо в університеті. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% максимальної суми балів в першому турі. Перевірка розв’язків здійснюється відразу після завершення змагання. Результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.
  6. Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання одного з предметів в процесі розрахунку конкурсного бала при вступі до РДГУ на відповідну спеціальність у тому самому календарному році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% максимальної суми балів у другому турі. Кількість додаткових балів визначається журі за результатами змагання і не може перевищувати 20.