Звіт директора Сарненського районного ліцею “Лідер” за 2017-2018 навчальний рік

Date: 23 квітня 2018 о 09:35, Refreshed 23 квітня 2018 о 14:01

Звіт директора Сарненського районного ліцею “Лідер” за 2017-2018 навчальний рік
          19 квітня 2018 року директор ліцею Колоїз Т.Г.. звітувала про діяльність навчального закладу перед батьками, громадкістю,  колективом школи.
         Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю сьогодні я, як директор ліцею, звітую про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу та створення належних умов для  здобуття якісної освіти за 2017-2018 навчальний рік.
       Звіт складався з розділів, а саме:
– загальна інформація про школу;
– кадрове забезпечення закладу;
– методична робота;
– навчальна діяльність учнів;
– зовнішнє незалежне оцінювання;
– виховна та позакласна робота;
– співпраця з партнерами;
– соціальний захист;
– профорієнтаційна робота;
– співпраця з батьками;
– збереження і зміцнення здоров'я учнів та працівників;
– фінансово–господарська діяльність;
– управлінська діяльність.
            Директор розкрила в повному обсязі всю роботу закладу в 2017-2018  навчальному році. Тамара Гнатівна відмітила як позитивні, так і негативні сторони діяльності.
Діяльність ліцею  у 2017-2018 навчальному році була визначена згідно з основними положеннями Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Національної доктрини розвитку освіти, Державної програми "Вчитель", наказу МОН України від 30.09.10 № 926/910 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», Державних стандартів початкової загальної, базової і повної середньої освіти, з урахуванням результатів роботи школи за 2017-2018 навчальний рік та спрямована на:
•  удосконалення системи управління школою, системи методичної роботи;
•  продовження роботи над проблемою особистісно-орієнтованого навчання та виховання школярів;
• створення належного навчально-виховного середовища  через удосконалення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів;
• підвищення ефективності роботи педпрацівників, якості та результативності навчальної діяльності учнів.
•  підвищення рівня участі педагогів у фахових конкурсах.
• організація співпраці з позашкільними навчальними закладами, партнерами та батьками.
          У звіті було висвітлені наступні питання:
1. Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.
1.1. Виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти .
1.2. Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
1.3. Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.
2. Ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.
3. Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.
4. Ужиті заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.
5. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров”я учнів та педагогічних працівників.
5.1. Дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.
5.2. Моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення.
5.3. Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень.
6. Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю, співпраця з партнерами.
Визнано: роботу діяльності навчального закладу у 2017-2018 навчальному році вважати на достатньому рівні.