Спільна конференція з партерами, батьками, педагогами «Партнерство заради виховання»

Дата: 23 квітня 2019 о 07:20, Оновлено 23 квітня 2019 о 07:56
Автор: Колоїз Т. Г.
203 перегляда

Ліцей «Лідер», шукаючи ефективні методи і технології подальшого власного розвитку, все частіше і досконаліше опановує  роль – агента змін  у громаді та поширює практику соціальної активності.  Адже ми переконані, що партнерство сьогодні – це принципова необхідність, бо очевидно, що успішно розвивається той заклад, який відкритий для співпраці, швидше реагує на суспільні зміни, шукає нові ресурси для просування вперед.

Другий рік поспіль, ми активно співпрацюємо з Центром  надання вторинної правової допомоги в питаннях правової освіти та виховання. Правильний розвиток таких відносин  веде до довгострокової та результативної співпраці.  Цього навчального року наші партнери запропонували нам широкий спектр інноваційних, інтерактивних заходів правової тематики для кожної вікової групи закладу.

Останнім часом   популярною стала тема реформування музейної галузі та розробки стратегії її розвитку. Працівники історико –етнографічного музею, наші партнери, знають секрет   партисипації музейної справи – це залучення учнівської молоді до просвітницьких заходів у музеї, як безпосередніх учасників.  Тому співпраця ліцею та музею цього начального року була цікавою, різноманітною та незвичайною. Музей для ліцеїстів перестав бути нудним закладом, бо    став  місцем  творчості,  де  можна  проявити  себе  і  отримати знання  з  історії та мистецтва; перетворитися  із  пасивного  спостерігача  в  активного учасника

Другий рік ми активно співпрацюємо із міською бібліотекою, в особі Левитської Ольги Юріївни. Вона впевнено знищує стереотип про те що бібліотечний урок - це старомодно.

Активно йде на зустріч у питаннях екологічної, природоохоронної освіти учнівської молоді колектив Рівненського заповідника

Побудувати повноцінну національну школу без родинного виховання, активної участі й підтримки батьків не можливо. Їх співробітництво є важливою умовою ефективної освітньо-виховної роботи, спрямованої на створення атмосфери доброзичливості і взаєморозуміння, з опорою на народні та сучасні педагогічні надбання, національну і світову культуру,  національні моральні цінності.

Ліцей «Лідер» постійно шукає партнерів, розширюючи коло тих, хто може допомагати у вихованні та навчанні учнівської молоді. Також  педагоги ліцею «Лідер» тісно співпрацюють з іншими навчальними закладами, зокрема Сарненським педколеджем та науковцями РОІППО , а також проводять майстер- класи, беруть участь у районних та обласних семінарах  з різноманітних освітянських питань.